Oyuncak Sektörü


TayTayToy

Tyty Taytay Puzzle Toys’ un ürettiği ahşap oyuncakların tümü doğal yöntemler kullanarak Türkiye’de CE standartlarında kayın ağacından üretilmektedir.

Tyty Taytay Puzzle Toys oyuncaklarının en önemli özelliği tüm üretim aşamasında hiçbir kimyasal madde kullanılmamasıdır. Ayrıca doğaya ve insan sağlığına zarar verebilecek toksik maddeler içermemektedir.

Amacımız doğal ürünler kullanıp sağlığına önem veren, ekolojik siteme katkıda bulunup enerji kaynaklarını dikkatli tüketen bilinçli tüketicilere hitap etmek.

Özellikle 0-3 yaş grubu çocukların her şeyi ağızlarına götürdüğü bir dönem olduğu için oyuncak seçiminde çok daha dikkatli olunması gerekiyor. Tyty Taytay Puzzle Toys oyuncakları kimyasal madde içermediği için gönül rahatlığı ile bebeklerinize oynaması için verebilirsiniz.

Çocuklar için oyun, çocuğun kendi yeteneklerinin farkına vardığı, potansiyelini kullanabileceği, dil, zihin, motor ve duygusal gelişimini destekleyen en etkili ortamdır. Zihinsel ve bedensel gelişimine yardımcı olan oyuncaklar, hayal gücü ve yaratıcı yeteneklerini geliştirir.

Çocukluğumuzun vazgeçilmez geleneksel ahşap oyuncaklarını günümüz teknolojisi, yorum ve sevgisiyle yeni nesle taşıdık. Üstelik her yaş grubuna hitap eden oyuncaklarımıza büyüklerin de ilgi ve beğenisi ile karşılaştık. Minikler oynamaktan vazgeçseler bile oyuncaklarımızı görsel tasarımları ile süs eşyası olarak da kullanabilirsiniz.

Sloganımız “%100 organik, %100 yerli’’

Sitemizi Buradan Ziyaret Edebilirsiniz